Робота Асоціації УРАН в умовах воєнного часу

Опубліковано: 14 березня 2022 року

Повідомляємо основну інформацію щодо роботи Асоціації УРАН в умовах воєнного часу.

1. З першого дня війни ми працюємо у підсиленому режимі, підтримуючі роботу мережі та послуг. Мережа УРАН працює стабільно за винятком декількох ділянок, де активні бойові дії не дають можливості полагодити обладнання. 

2. Наш офіс у Києві поки що закритий, ми працюємо віддалено, тому не маємо можливості відповідати на дзвінки за робочими телефонними номерами. Найкращим каналом зв’язку з нами є електронна адреса dopomoga@uran.ua. Крім того, ми створили Телеграм-канал, де ви можете залишати повідомлення.

Посилання на канал https://t.me/uran_dopomoga

Якщо ви не отримали відповіді на своє запитання миттєво, це означає, що ми в бомбосховищі – і відповімо за першої ж нагоди. Просимо поставитися до цього з розумінням.

3. Нагадуємо, що у вашому розпорядженні є послуга для онлайн-спілкування eduMEET, яку ми на даний час надаємо безкоштовно. Переходьте за посиланням https://edumeet.uran.ua, створюйте віртуальну кімнату, запрошуйте до неї співрозмовників (надайте їм посилання з адресної строки браузеру) – та спілкуйтеся з колегами і рідними. Побачити та почути одне одного у ці часи – безцінно. Налагодити спільну роботу, перебуваючи у різних місцях, – цілком можливо та потрібно для підтримки і відновлення українського суспільства.

Де б ви зараз не були, бережіть себе. Тримаймося.

Слава Україні!