наші новини

Асоціацію УРАН внесено до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. Номер запису № 3628 від 17.03.2021р.

25 березня 2021 року спеціалісти Асоціації УРАН, національної науково-освітньої телекомунікаційної мережі (НРЕН) України, провели вебінар «Сервіси онлайн навчання та спілкування для науки і освіти», на якому познайомили українських науковців і освітян з двома своїми сервісами для дистанційних комунікацій.

Вебінар “Сервіси онлайн навчання та спілкування для науки і освіти” відбудеться не 11-го, а 25 березня.

11 лютого ми разом зі світовою спільнотою відзначаємо День жінок і дівчат в науці – і вшановуємо жіночу частину колективу Асоціації УРАН. Напередодні іншого важливого свята, 8 Березня, наші чудові співробітниці коротко розповіли про себе і свою роль в науці.

Що таке НРЕН і для чого він потрібен Україні? Саме це питання обговорювалося на вебінарі «Що є НРЕН?», який НРЕН України Асоціація УРАН, за підтримки Міністерства освіти і науки України та європейських партнерів з Асоціації GÉANT, провела 17 грудня 2020 року для представників науково-освітніх закладів України.

Попит на WebClass зростає, і разом з цим зростає навантаження на платформу. УРАН знайшов рішення, і тепер на WebClass можна одночасно проводити досить великі заходи для декількох установ.

Завдяки фінансуємому ЄС проекту EaPConnect та його партнеру, Асоціації УРАН, обмін науковими даними між Україною та іншими країнами може здійснюватись швидше і дешевше, дозволяючи українцям більш ефективно приймати участь у міжнародних наукових проектах без необхідності залишати країну.

Технічні спеціалісти Асоціації УРАН завершили роботи з розширення каналу GÉANT (Vienna) з 10 до 20 Гбіт/с

Як один із засновників УРАН, Володимир Галаган очолював організацію більше двох десятиліть, а в останні роки активно зближував її з міжнародним співтовариством національних науково-освітніх мереж (НРЕН) – завдяки участі в Асоціації GÉANT та проекті EaPConnect. Перший проект  EaPConnect завершується, і Володимир згадує свій довгий шлях разом з УРАН

“Проводити онлайн заняття, на мою особисту думку, на 30-50 відсотків складніше, ніж заняття звичайне”, – вважає Роман Яценко, керівник відділу електронних засобів навчання ХНЕУ ім. С. Кузнеця, та ділиться своїм досвідом використання сервісу  онлайн спілкування eduMEET

В період пандемії COVID-19 весь світ адаптується до роботи та навчання вдома. Українським дослідникам, студентам та викладачам допомагає в цьому новий інструмент: eduMEET

Ми розуміємо, наскільки важливо налагодити повноцінне навчання, роботу та спілкування у непростих умовах карантину. Тому пропонуємо безкоштовно користуватись нашим сервісом відеоконференцій

Асоціація УРАН переводить частину працівників у режим віддаленої роботи. Це жодним чином не позначиться на роботі наших сервісів.

Вітаємо Юрія Якименка з почесною нагородою!

Яке відношення світ цифрових технологій має до культурної спадщини? Учасники щорічної конференції EaPEC, яка в цьому році проходила в місті Єреван (Вірменія), довели, що цифрові технології допомагають зберігати і примножувати унікальну культурну спадщину людства

Нова книга для матеріалознавців і фахівців, які займаються науковими дослідженнями в галузі електроніки

Все більше сервісів стає доступними українським користувачам на рідній мові. Ассоціація УРАН також приймає у цьому участь.

Навіть якщо у науково-освітній установі працює мало людей і вона не має грошових і людських ресурсів для розгортання у себе RADIUS-серверу, установа все одно може забезпечити своїх співробітників захищеним доступом до глобальної системи Wi-Fi роумінгу.

Що таке OpenAIRE, і які можливості цей проект пропонує для вчених з країн Східного партнерства?

Зображення: Unsplash, Pixabay, URAN Asso