За вікнами квітне весна, але більшість з нас лишається вдома. Бо такі часи. Однак життя не зупиняється, і наші співробітники продовжують працювати віддалено. Ми вирішили познайомити вас з людьми, які стоять за коротким підписом «команда УРАН» та завдяки яким ви маєте можливість користуватись надійними сервісами для науки та освіти навіть зараз, у складні часи карантину. Отже, на своїй сторінці у “Фейсбуці” ми запускаємо рубрику «УРАН працює вдома». Будемо публікувати фотопости про наших співробітників. Заглядайте, читайте, знайомтеся!

Наступна новина стосується тих, кого цікавлять розвиток та інтеграція науки, освіти та виробництва. Наукова платформа Open Science Laboratory проведе 15 квітня 2020 року онлайн конференцію “Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти та виробництва: міжгалузеві диспути”. Вартість участі складає 100 грн.

Детальніше

Багато з вас вже випробували наш новий сервіс для онлайн спілкування, eduMEET. Ми отримуємо позитивні відгуки, і це дуже приємно, адже наша команда працювала у прискореному режимі, навіть у вихідні, щоб запустити eduMEET. Добра новина – платформа виявилась потужною, вона справляється з чималими навантаженнями: на сьогоднішній день максимальна кількість людей, які спілкувались в eduMEET одночасно, склала 92 особи, а максимальна кількість одночасно працюючих кімнат – 11. Це гарні показники, тож ви можете розраховувати на надійний зв’язок під час користування сервісом.